JALGPALL POEGLAPSED. Treener Silvar Luht

 
treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ETTEVALMISTAV teisipäev 14.30-16.00 Felixhall
  neljapäev 14.30-16.00 Felixhall
  reede 14.30-16.00 Felixhall
  laupäev 14.30-16.00 Felixhall
       
TREENINGASTE teisipäev 16.30-17.00 Felixhall
nooremad neljapäev 16.30-17.00 Felixhall
  reede 16.30-17.00 Felixhall
  laupäev 16.30-17.00 Felixhall
       
TREENINGASTE esmaspäev 16.30-18.00 Felixhall+jõusaal
  teisipäev 17.30-19.00 Felixhall
  kolmapäev 16.30-18.00 Felixhall
  neljapäev 17.30-19.00

Felixhall

  reede 17.30-19.00 Felixhall

 

JALGPALL. Treener Silver Nõmmiksaar

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTUS esmaspäev 17.15-18.45 Felixhall
poisid kolmapäev 17.15-18.45 Adavere võimla
  pühapäev 12.00-13.30 Felixhall
       
ETTEVALMISTAV ASTE esmaspäev 18.45-.20.15 Felixhall
tüdrukud neljapäev 18.30-20.00 Felixhall
  reede 19.00-20.30 Felixhall

 

 KERGEJÕUSTIK. Treener Lea Vilms

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ETTEVALMISTAV ASTE teisipäev 15.00-16.30 PÜG võimla
  neljapäev 15.00-16.30 Felixhall
       
ALGETTEVALMISTUS esmaspäev 16.30-17.00 Felixhall
  kolmapäev 16.30-17.00 Felixhall
  reede 15.00-16.30 PÜG võimla
       
TREENINGASTE esmaspäev 17.00-19.15 Felixhall
  teisipäev 17.00-19.10 PÜG võimla
  kolmapäev 17.00-19.15 Felixhall
  neljapäev 17.00-19.15 Felixhall
  reede 16.30-18.30 PÜG võimla

 

MAADLUS. Treener Arved Külanurm

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTUS teisipäev 13.30-15.00 Felixhalli maadlussaal
  kolmapäev 13.30-15.00 Felixhalli maadlussaal
       
ALGETTEVALMISTUS esmaspäev 15.30-17.00 Felixhalli maadlussaal
  teisipäev 15.30-17.00 Felixhalli maadlussaal
  kolmapäev 15.30-17.00 Felixhalli maadlussaal
  neljapäev 15.30-17.00 Felixhalli maadlussaal

 

SUUSATAMINE. Treener Eno Vahtra

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTUS esmaspäev 15.30-17.00 Kuningamäe Terviserada
  kolmapäev 15.30-17.00 Kuningamäe Terviserada
  neljapäev 15.30-17.00 Kuningamäe Terviserada
       
TREENINGASTE esmaspäev 17.00-19.00 Kuningamäe Terviserada
  kolmapäev 17.00-19.00 Kuningamäe Terviserada
  neljapäev 17.00-19.00 Kuningamäe Terviserada
  reede 15.00-17.00 Kuningamäe Terviserada
  laupäev 15.00-17.00 Kuningamäe Terviserada

 

VÕRKPALL. Treener Grete Mai Rohtmets

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
TREENINGASTE esmaspäev 16.30-18.00 Felixhall
  teisipäev 16.30-18.00 Felixhall
  kolmapäev 16.30-18.00 Felixhall
  neljapäev 16.30-18.00 Felixhall
  reede 16.30-18.00 Felixhall

 

VÕRKPALL. Treener Toivo Uusna

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTUS esmaspäev 15.00-16.00 Felixhall
  kolmapäev 15.00-16.00 Felixhall
  neljapäev 15.00-16.00 Felixhall
       
TREENINGASTE esmaspäev 18.00-20.00 Felixhall
  teisipäev 18.00-20.00 Felixhall
  kolmapäev 18.00-20.00 Felixhall
  neljapäev 18.00-20.00 Felixhall
  reede 19.00-21.00 Felixhall

 

VÕRKPALL TÜDRUKUD. Treener Annika Seppa

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTUS esmaspäev 15.00-16.30 Felixhall
  teisipäev 15.00-16.30 Felixhall
  kolmapäev 15.00-16.30 Felixhall
  neljapäev 15.00-16.30 Felixhall
       
TREENINGASTE esmaspäev 16.30-18.00 Felixhall
  teisipäev 16.30-18.00 Felixhall
  kolmapäev 16.30-18.00 Felixhall
  neljapäev 16.30-18.00 Felixhall